Loft Mağazacılık A.Ş. certified from CI Turkey

Loft Mağazacılık A.Ş. certified from CI Turkey

Loft Mağazacılık A.Ş. başarılarına bir tane daha ekleyerek ISO 9001:2008 kalite Yönetim Sistemini Certification International Turkey  tarafından denetleterek belgelendirdi.

Koşulsuz Müşteri memnuniyeti anlayışı ile müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen LOFT, trendlere yön veren jean koleksiyonunun yanı sıra günlük giyim ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile vazgeçilemez gençlik markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Eroğlu Holding liderliğinde 1990’lardan beri Türkiye’de var olan LOFT, kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımları ile bir dönemin fenomeni haline geldi. Markanın özünde olan başarıyı, günümüzün dinamizmi ve stili ile harmanlayan LOFT, tutkunlarına  heyecan yaşatmak için tekrar karşınızda!

Genç ve her zaman genç kalanların sıra dışı tarzını yaratmasına öncülük eden LOFT, göze çarpan seçkin stiller sunduğu koleksiyonlarıyla ‘jean’i her mevsim ve günün her saatinde giyilebilir kılıyor. Jean’i, gündüzden geceye, bir iş gününden hafta sonu keyfine uzanan her alanda kullanmayı sevenler için farklı yıkama ve kesim alternatiflerine sahip olan LOFT, jean’in yanı sıra tüm koleksiyonu ile kalıcı bir kimlik vadediyor.

Şık, rahat ve şehirli tarzıyla LOFT, toplam 80 mağaza ve 300 satış noktasında  müşterisi ile buluşuyor. Türkiye genelinde mağazalaşma atağını sürdürürken, konsept mağazacılığın da kodlarını yeniden yazıyor.

Certification International Turkey  olarak Loft Mağazacılık A.Ş.’yi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Share the Post